Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dukati - Dita Jeme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shum shpesh njerzit nuk besojn se nuk i din krejt aftsit e tua dhe nuk e din krejt qka munesh me bo ti, mirpo kur t'vjen me ni pik sit mrrin ti diqka, atëher krejt qeta njerz dojin mu kon pjes e suksesit ton, mirpo atëher osht teper von

Qka me bo pse nuk e bona nashta n'veti ski besim nese sot ty t'a lind fama dije se ka perendim ky qendrrim maje veten kur i thu vetit mbret se edhe mbretat jon kon rob para se me hyp n'pushtet per kerkon nuk e qes qa ka me thon e thom direkt nëse osht puna për emër une luftoj për rrespekt prej kërkuj s'jom i marum po thjesht talenti m'ka qit n'drrit ai vrrulli qe e kom pas mrena 1 dite m'ka pelsit e kjo dit i ka ardh për mi shpreh krejt qa i ndjejn mos mi honger për kërkon derisa fundin e gjen spo ma nin dost qa thu nëse diqka ke nundër meje ajo osht liri e fjales ske nevoj ti me lyp leje se as mu nuk em han shprehna qashtu qysh jetoj nuk ma nin për dërrzhav shkurt e ship pot kallxoj shkoj n'burg e um mshelin e shkruj emrin te jaranat mos harro se n'kafaz dost mshelen veq luanat

Bon qa dush shprehu lir veq fol haki kat nëse i thu vetit trrim thuj qe ku jom DUKAT se me fol osht shum leht po fshtir o me vepru nëse sje i zoti i vetes atëher mos u kap për mu mos meno qe di mu zhly edhe une si kta tjert me u gjujt per papakun me arrit 1 rrug t'drrejt se hala e kan errsir e spo din mi dhez drriten pa e qel hala temelin menojn kulmin e arriten mi pas paret e Klintonit pa talentin e Vetonit harro sot e 700 vjet kurr si kapesh mikrofonit me mangupa t'Dardanis beat Edison mafis emrin veri perendim kurr nuk mun mi kurtalis edhe n'hypsh n'maje t'qjellit prap dikur ki me ra prap dikur ki me pa qe pa mu kne pari ska e kjo osht dita jeme qe u dasht me ardh ni koh met kallxu qe suksesin veq talenti e ka bo

Ref.4

Kalun dit, kalun vjet krejt po lypin pushtet qel e mshel syt kjamet prap po shoh apet se kan njet me ndrryshu prap si
grat e kqija hala merren me pun t'mija shoq kshtu se ka burrnija

Jeeeeeee huhuhuhahahahaaa Dardania Records DUKATI yeahh suksesin dost veq talenti edhe puna e bon e sa për beat Don Edison ja ka zanat mi lu gishtat e bekum yeahh e kallxoj ati tipit qe DUKATI osht hala i pavdekshem yeahh mirupafshim


Ky tekst u dërgua nga EdaDukati
Publikimi: 19/05/2009


Dukati - Dita Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dita Jeme".
3. Video është e këngës "Dita Jeme", por nuk këndohet nga Dukati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dukati:


Komente 0