A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dulce Maria

Dejame Ser ➡ Me Ler Te Jem

 Spanjisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »


Dejame Ser

Déjame ser
el amor de tu vida,
abrazarte el alma
y entregarte la mía
quien escucha tus silencios
rescatar todos tus sueños
solamente déjame ser

Déjame ser
inolvidable, la mejor historia
en tu equipaje
quien descifra tu mirada
dulce viento entre tus alas
solamente déjame ser

Solo quiero ser quien te ame
como nunca nadie te amó
darte el corazon sin explicación
solamente déjame ser

Déjame ser quien se quede contigo,
cuando el mundo entero
ya se haya ido

Quien se pierda entre tus labios
para siempre y sin pensarlo
solamente déjame ser

Solo quiero ser quien te ame
como nunca nadie te amó
darte el corazón sin explicación
solo inténtalo

Iluminar todo tu interior
ser murmullo en tu voz

Solo quiero ser quien te ame
como nunca nadie te amó
(darte el corazon)Darte el corazón sin explicación

Solamente déjame ser.


Me Ler Te Jem

Më lejoni te jem
dashuria e jetes suaj,
te perqafoj shpritin
dhe do t'ju jap timin
qe degjojn ne heshtjen tuaj
ruani te gjtihas endrrat tuaja
vetem me le te jem


Më lejoni të jem
paharrueshme, histori të mirë
në bagazhin tuaj
kush deshifron shikimin tend
erë të freskët në krahë tuaj
vetëm le të jem

vetem dua te jem ajo qe te do
si askush qe nuk te deshi ty
te jap zemren pa shpjegim
vetem em ler te jem

me lejoni te jem nje per te qendruar me ju
kur tere bota te marr vesh
eshte shkuar

Ndriçoj brendshme tuaj tërë
të pëshpëritje në zërin tuaj

Unë kam qenë vetëm po që do ju
si askush nuk deshi ty
(t'ju jap zemër) jep zemrën tënde pa shpjegim
Kush është humbur mes buzët tuaja
përgjithmonë dhe pa menduar
vetëm le të jem

Unë kam qenë vetëm po që do ju
si askush nuk deshi ty
jap zemër pa shpjegim
loading vetme

vetem le ler te jem

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019