Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 11 Vjeç
BIOGRAFIA: E.T.A është një grup artistësh i njohur. Grupi E.T.A perfshin 4antar Rrubi, Idle, Gig dhe Rey. E.T.A me muzik merret nga viti 2oo9 ku e filluan karrieren e tyre me kengen "SHOKUT"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Allegro Band

We3

Ngroba

Tornados

Night Rappers

Red Dog

Ligji Rruges

E'7

Tempulli G

Shekulli I Dreqit

Tags: E.T.A, E.T.A., Eta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet