Më mbaj mend (për 1 muaj)

E.T.A
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
Nuk ka akoma asnjë votë

E.T.A është grup artistësh i njohur. Grupi E.T.A perfshin 4antar Rrubi, Idle, Gig dhe Rey. E.T.A me muzik merret nga viti 2oo9 ku e filluan karrieren e tyre me kengen "SHOKUT".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet