Më mbaj mend (për 1 muaj)

E.t.a - Shokut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/02/2009

2009-02-19T21:04:31+00:00Idlle : edhe dielli po lind e nata po perendon e tash ti dosti jem tjeter je t je ka rrnnon , nuk po mui me menu kerkush ska besuse kerkush se ka paramendu se i pari ki mu rrzu, shikom 1 her ne fetyr po me doket se un kam faj se kta lot vetem per ty me kta shok po i ndai , per mu jeta nuk vazhdon por mu gjithqka mbaron prei si shkove ti jeta per muu perfundon kurr sdo ti harroi te ghitha ato kujtimi vetem per ty mendoi ktu afer zemres time e tash mua heshtja pom sundon si mund ti shprehi kto dhimbje per shokun ton , e di qi je ka na shikon edi qi pot lendon po prap se prap ni buzqeshje na dhuron qe shoqnia jote qe sot por ty po knoim si vlla te kina dasht e kur sdot harroim.
REyy : sot pot lypii tyyyyy
por ty jom mshel dry dry dry
jo por nai arsy po thjesht po du met kthy
e ti tash ke shku paqe tu jetuu
e di qi po na nin se por ty po qoim bertmi

Giig: sikur nje ndertes kur ajo shkatrrohet ashtu e ndjej vehten zemra ime po coptohet
pse i lumi zot kjo jet osht keshtu 1 shok qi kena pas ni na ke largu , nuk jom kat foli ty o zot me idhnim po jam ka lypi arsyetim pse ma more shokuun tim por mu nuk ka diell por mu nuk ka han prei si shkofe ti me le duke qar thell ne zemren time asgje nuk po ndriqon dhe ky shpirti im nuk din qa po bon , ait se po vazhdoi kit jet ta jetoi por ty te mendoi shpresen time ta kerkoi , e drejtoi fytyren larg nga qielli dhe e pys zotin kur dott lind djelli prandai degjo prandai po bertas por ty shoku im vettem por ty po flas.

REyy : sot pot lypii tyyyyy
por ty jom mshel dry dry dry
jo por nai arsy po thjesht po du met kthy
e ti tash ke shku paqe tu jetuu
e di qi po na nin se por ty po qoim bertmi

RRubi : me fotografi ne dor me syt e mi te shikoi ngadal keta lotet fytyren po ma lmoin ngadal po i kujtoi te ghitha ato kujtime te gjitha gzimet tona qe ishin pa mashtrime qyshtu tash ti shoku jem ti atje je ka rrnon e di qi je ven tmir por mua pom lendon kuit ti them tash hei ti dosti jem kuit ti them tash hei ti vllau jem tash edhe un e kuptova se kerkui spo muishe mei besu se me besnikrin e shoqnis korkush nuk bon me lu qyshtu tash ti melos emri yt po kendohet qyshtu tash ti melos emri yt kurr sdot harrohet je kan shum i ri dhe nuk pate ti faj per tmirat qi naj bane mos harro qi jon kan kallaj emri yt MELOS vuloset zemren tem nese nuk beson ather ngo kit refren.

REyy : sot pot lypii tyyyyy
por ty jom mshel dry dry dry
jo por nai arsy po thjesht po du met kthy
e ti tash ke shku paqe tu jetuu
e di qi po na nin se por ty po qoim bertmi


Më Shumë Këngë Nga E.T.A:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet