A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eda Muça

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Eda Muça është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Eda ka filluar karrieren e saj qe ne ne moshen 9 vejcare. Nga kjo moshe Eda eshte angazhuar me koncerte dhe festivale te ndryshme. Fillimisht ne koncertet e qendres TEN ku ka qene prezantuese, kengetare dhe gjithashtu pianiste ne vitin 2011. Po ne 2011 Eda konkuroi ne The Voice Kids Albania ku arriti deri te sfidat ne skuadren e Eltonit. Me vone ne bashkpunim me qendren kulturore per femije mori pjese ne shum koncerte e festivale ku me kryesoret ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alina Jani

Nisea Panxhi

Erma Mici

Jasmina Dervishi

Amela Buzi

Sindi Goma

Zhaklina Veizaj

Anjeza Sejdia

Olivja Jaupaj

Sidorela Hasa


Tags: Eda Muca, Eda Muça

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019