Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ku Po Dalim” Nga Edita Sopjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[15-08-2015]
Këngëtarja Edita Sopjani ka edituar në treg videoklipin e saj më të ri të titulluar "Ku po dalim", një këngë të cilën ajo e ka pregaditur enkas për sezonën e verës.

Melodia & teksti janë realizuar nga vetë Edita, e ndërsa për inçizimin është kujdesur MTV Records.

Për videoklipin kësaj rradhe ajo ka bashkpunuar me produksionin nga Prishtina, Imagine Films.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Edita Sopjani - Ku Po Dalim [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull