Audio

Edlir Begolli - E Ta Dish (Remix)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/11/2019

2019-11-04T16:59:28

Teksti:

Armand Trebicka

Produksioni:

Edlir Begolli
REF.:
E ta dish sa shum te dua
Do të rrije veç me mua
Dua ti ndjej buzët e tua
Fjalët që vetëm ti mi thua

çdo mëngjes kur diellin shoh,
Ty të mendoj
Ti se di pa ty i dashur
jo nuk jetoj.

Sonte të kërkoj
Ku je?!
Prap të vetem mos më le
Ne këtë ëndërr që s'mbaron
Dhe më mundon.

REF. 2x
E ta dish sa shum te dua
Do të rrije veç me mua
Dua ti ndjej buzët e tua
Fjalët që vetëm ti mi thua

I hap sytë dhe them me vete
Drita je ti
Nuk e dua këtë jetë
pa dashuri.

Sonte të kërkoj
Ku je
Prap të vetem mos më le
Në këtë ëndërr që s'mbaron
Dhe më mundon.

REF. 2x
E ta dish sa shum te dua
Do të rrije veç me mua
Dua ti ndjej buzët e tua
Fjalët që vetëm ti mi thua