Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edlira Topallaj

Edlira Topallaj
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: e lehtë

Edlira Topallaj është këngëtare. Në Dhjetor 1995, Edlira Topallaj merr pjesë në Festivali i 34-të në RTSH me këngën "Vejusha".

Në Dhjetor 2000, Edlira Topallaj merr pjesë në Festivali i 39-të në RTSH me këngën "Me Mungon".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0