Edona Hasanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  42
BIOGRAFIA: Edona Hasanaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 7 Janar 2014, Edona Hasanaj publikon videoklipin "Ende Te Dua". Më datë 9 Qershor 2014, Red Bloody publikon videoklipin "Ti Je Zgjedhja Ime", në bashkëpunim me Edona Hasanaj. Më datë 15 Nëntor 2016, Edona Hasanaj publikon videoklipin "Beso", në bashkëpunim me Red Bloody & Dr.Nice. Muzika e këngës u punua nga Red Bloody, teksti u shkrua nga Red Bloody, ndërsa për orkestrimin u kujdes Classic G. Më datë 27 Dhjetor 2016, Edona Hasan...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Marsela Dushi (Marsi)

Meri Mema

Vlora Bajrami

Driselda Kanina

Ada Luka

Artushi

Aferdita Elshani

Fatima Ymeri

Egzona Dedaj

Xheraldina Berisha


Tags: Edona Hasanaj, Dona

Krijo Një Kartolinë