Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Hasanaj - Mos Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

isha un me mendime dhe kujtoj at zemren
time edhe yn ste kam dashurin e ke pran
edhe pse mke lan vetmi te kujtoj un prap
ty jo jo mos shko jo mos u largo

jo mos shko mos um haro
dashurin ti mos e mallko
mendo pak mos gjyko jo jo
mos shko jo mos shko mos um
haro dashurin ti mos mallko
mendo pak mos gjyko jo jo mos
shko

sa mendova se mbaroj aq ma shum te dashuroj
dhe si teper po kerkoj veten time e lendoj
nuk mendove as pak per mu emri yt ska egzistu
jo jo mos shko jo mos u largo

jo mos shko mos um haro
dashurin ti mos e mallko
mendo pak mos gjyko jo jo
mos shko jo mos shko mos um
haro dashurin mos e mallko
mendo pak mos gjyko jo jo mos
shko

jo mos shko mos um haro
dashurin mos e mallko
mendo pak mos gjyko jo jo
mos shko

jo mos sko


Ky tekst u dërgua nga LindaEdona Hasanaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/12/2014


Edona Hasanaj - Mos Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Shko".
3. Video është e këngës "Mos Shko", por nuk këndohet nga Edona Hasanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Hasanaj:


Komente 0