Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Hasanaj - Me Binde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2x
Me fjal te tua me binde, mua me binde, mua me binde..
Ta fala dashnin time e ti e mbyte, ti e mbyte...

Asnjehere vleren s’ma ke dit, m’ke lan vet kur se kam prit, qofsh i lumtur sa t’ki jete se kjo zemer fort t’ka desht..
Zani yt me dashni dikur m’ka pyet, vec me t’pa mi ka marr malli dy syt, Zani yt me dashni dikur m’ka pyet, vec me t’pa mi ka marr malli dy syt.

2x
Me fjal te tua me binde, mua me binde, mua me binde..
Ta fala dashnin time e ti e mbyte, ti e mbyte...

Cka m’ke ba syt e mi vec ty t’kan pa, o cka m’ke ba s’muj me dasht tjeterkend me, Cka m’ke bo syt e mi vec ty t’pan pa, o cka m’ke ba s’muj me dasht tjeterkend me.

2x
Me fjal te tua me binde, mua me binde, mua me binde..
Ta fala dashnin time e ti e mbyte, ti e mbyte...


Ky tekst u dërgua nga  Besa123

Edona Hasanaj - Me Binde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Binde".
3. Video është e këngës "Me Binde", por nuk këndohet nga Edona Hasanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Hasanaj:


Komente 0