Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduart Dëma - Nen Hije Te Ullinjeve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Do tja marr kenges me vehte
Do kendoj per shtate pale qejfe
Opo do kendoj se me ka hije
Nen'e hije more te ullinjve

Bjer moj klarine e uruar
Gjemo muzike e bekuar
Kerceni ju shtojzavalle
Vallzo det jehoni male

Ne keto pem hije renda
Ju kendoj se ma ka enda
Shtruar vallen ju ma mbani
Kenga ime ilac xhani

Neper dasma e gezime
Bashke me ju dhe kenga ime
Opo do kendoj se me ka hije
Nen'e hije more te ullinjve


Eduart Dëma - Nen Hije Te Ullinjeve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nen Hije Te Ullinjeve".
3. Video është e këngës "Nen Hije Te Ullinjeve", por nuk këndohet nga Eduart Dëma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eduart Dëma:


Komente 0