Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduart Dëma - Bukë E Thyer S'ngjitet Më Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  12

Më rrëmbeu bukuria
Që se di kush ta kish fal
I besuan syt e mija
Një shikimi gënjeshtar

Dashurin që unë ta fala
Jo jo nuk e pate fat
Sa shumë që e vrau fjala
Zemrën time atë natë

Nuk e di sa i bën mirë
Zemrës tënde helmi saj
Por një ditë ke për ta pir
Për një zemër të pa faj

Refreni

Sa herë gjumi më lë
Zemra më flet pa zë
Jo jo mos mendo për të
Buk e thyer s'ngjitet më
Eduart Dëma
Publikimi: 13/06/2017
Muzika: Genci Malaj
Teksti: Nexhip Seraj
Orkestrimi: Genci Malaj


Eduart Dëma - Bukë E Thyer S'ngjitet Më
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukë E Thyer S'ngjitet Më".
3. Video është e këngës "Bukë E Thyer S'ngjitet Më", por nuk këndohet nga Eduart Dëma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eduart Dëma:


Komente 0