A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Egla Shkurti - Ti Rri Edhe Pak


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/11/2010

2010-11-18T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2010


ktheje dhe nje here koken ti ktheje te lexosh kujtimet mbaje dhe nje here frymen ti mbaje preki drilljet jejejejejej ditet na mbaruan pa filluar malli do te me marr dhomen kujtuam ngjyren ka ndryshuar efekt tani i harruar

REF ti rri dhe pak me rri zemer perqafome prap
ti rri dhe pak per ty po flas nje agim zemer larg 2x

2.degjo fjalen e fundit para se te ikesh
pastaj perplase deren nje zemer e semur e dashuruar po nuk u sherua ME FAL

REF ti rri dhe pak me rri zemer perqafome prap
ti rri dhe pak per ty po flas nje agim zemer larg 2x


Lyrics submited by KristjanaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019