Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Eki-Nox - Tash Edhe Un Kom Shtet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/04/2012

2012-04-05T22:35:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tash Edhe Un Kom Shtet" kënduar nga Eki-Nox.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eki-Nox:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet