Elbonit Zymeri
Elbonit Zymeri
Elbonit Zymeri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Elbonit Zymeri është këngëtar. Më datë 23 Shkurt 2019, Elbonit Zymeri publikon videoklipin "M'qani Shoke". Orkestrimi i këngës u punua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 5 Maj 2019, Elbonit Zymeri publikon videoklipin "Mendjen Me U Nda". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment, ndërsa produksioni audio u realizua nga Agon Neziri.

Më datë 19 Shkurt 2020, Lirigzon Emini & Elbonit Zymeri publikojnë videoklipin "Pa Trohe Shpirt". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Në vitin 2020, Elbonit Zymeri publikon albumin "Live 2020".

Më datë 22 Shkurt 2021, Elbonit Zymeri publikon videoklipin "Me Fal Oj Nan".

Më datë 4 Tetor 2022, Elbonit Zymeri publikon videoklipin "Gjyshi Mergimtar".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0