Live Video

Elderin Dekaj - 500 Vjet Me Turk  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/01/2013

2013-01-19T14:07:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "500 Vjet Me Turk" kënduar nga Elderin Dekaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elderin Dekaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elderin Dekaj: