Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Na S' Eho Mesa Mou Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Το έβαλες σκοπό να με τρελάνεις
το βλέπω στην ματιά σου
Ξέρεις κερδίζεις ξέρεις και να χάνεις
είσαι τα πάντα εσύ
Όταν σε αγγίζω να το απολαμβάνεις
νιώσε την ένταση

Θέλω μαζί σου να 'μαι δίπλα σου να κοιμάμε
Θέλω δική σου να 'μαι θέλω να σ' έχω μέσα μου

Μείνε μαζί μου εδώ σε θέλω τόσο εγώ
είσαι ότι ζήταγα και έψαχνα
Είσαι για μένα εσύ το κάτι στην ζωή
είσαι ότι θέλω και θέλω
Όταν με αγγίζεις με κάνεις να νιώθω
να νιώθω πως το 'χω, πως το 'χω… το 'χω


Eleni Foureira - Na S' Eho Mesa Mou
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na S' Eho Mesa Mou".
3. Video është e këngës "Na S' Eho Mesa Mou", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0