Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - O Vasilias Tou Htes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ντυμένος με τη σιγουριά
και βήματα σταθερά
στα ραντεβού σου ακριβής
κι όμως εκεί δε θα΄ναι κανείς
Η μοναξιά της στιγμής σε πνίγει
ζεις σ΄ένα κόσμο μαγικό
αυτό που θέλεις ποτέ δε θα γίνει
και τώρα μοιάζεις με...

Ψέμα κι όλο σε κάτι που έρχεται ελπίζεις
και όλο κάτι άλλο θες
ψεύτικα λόγια στο δρόμο αφήνεις
είσαι ο βασιλιάς του χθες

Ακόμα ένα βράδυ περνά
και το κορμί σου στα βαθιά
θυμάσαι όλες τις στιγμές
κι αναπολείς δίχως ενοχές
για όσα έγιναν παλιά
νιώθεις αγάπη στοργή και χαρά
δαμάζεις ό,τι κυλάει στο αίμα
και τώρα μοιάζεις με...Nuk kemi video për këtë këngë.
Eleni Foureira - O Vasilias Tou Htes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Vasilias Tou Htes".
3. Video është e këngës "O Vasilias Tou Htes", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0