Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Orkisou Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Κάθε μέρα κάθε ώρα
Που περνάμε χωριστά
Είναι μία κατηφόρα
Που ποτέ δεν σταματά
Μην ζητάς αλλού βοήθεια
Μία είναι η αλήθεια

Ορκίσου να μη χωρίσουμε ποτέ ποτέ ποτέ ξανά
Ορκίσου να μη γυρίσουμε ποτέ ποτέ στα παλιά

Κάναμε χιλιάδες λάθη
μη κρυβόμαστε άλλο πια
και οι δυο το ΄χουμε μάθει
δεν μπορούμε χωριστά
Όχι άλλα παραμύθια
μία είναι η αλήθεια...

Ορκίσου να μη χωρίσουμε ποτέ ποτέ ποτέ ξανά
Ορκίσου να μη γυρίσουμε ποτέ μωρό μου στα παλιά
Ορκίσου να μη χωρίσουμε ποτέ ποτέ ξανά
Ορκίσου να μη χωρίσουμε ποτέ ποτέ ποτέ
Ποτέ στα παλιά

Όχι άλλα παραμύθια
μία είναι η αλήθεια...

Ορκίσου να μη χωρίσουμε ποτέ ποτέ ποτέ ξανά
Ορκίσου να μη χωρίσουμε ποτέ ποτέ ξανά
Ορκίσου να μη χωρίσουμε ποτέ ποτέ ξανά
Ορκίσου να μη χωρίσουμε ποτέ ποτέ ποτέ
Ποτέ στα παλιά


Eleni Foureira - Orkisou
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Orkisou".
3. Video është e këngës "Orkisou", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0