A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elida Korreshi

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Elida Korreshi is a singer of Easy Listening & Southern Albania Traditional music. Në Dhjetor 1971, Elida Koreshi merr pjesë në Festivali i 10-të në RTSH me këngën "Kerkoj Nje Kenge". Më datë 29 Prill 2019, Elida Koreshi publikon videoklipin "Fry Moj Ere". Më datë 7 Maj 2019, Elida Korreshi publikon videoklipin "Potpuri Myzeqare". Më datë 22 Maj 2019, Elida Korreshi publikon videoklipin "Ne Nje Are Ne Nje Lendine". Më datë 23 Maj 2019, Elida Korreshi publikon videoklipin "U Ngrita Me Nate". Orkestrimi i këngës u pun...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Arjeta Krasniqi

Ajlin Petrela

Jona


Tags: Elida Koreshi, Elida Korreshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019