Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elida Shehu - Hidhe Hapin Vogelush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa gezim ne shtepi
kam nje vogelush
si nje kenge zeri tij
dhomen plot e mbush
belbezon ciceron
embel si zog
dic kerkon te me thote
po se thote dot

Sa gezim kur me sheh
dockat i perplas
me shikon drejt ne sy
me syckat plot gaz
ben nje hap e nje dy
dhe bie hop
dic kerkon te me thote
po se thote dot

O hopa vogelush
na doren mbaju fort
hidhe hapin tend
o mbi te shtrenjten toke
neser kur te rritesh
ti do ecesh vete
e sa rruge e shtigje
to te cashe ne jete

O hopa vogelush
o porsi zog me flatra
para hapin tend
o plot gjurme te arta
neser kur te rritesh
ti do ecesh vete
e sa rruge e shtigje
do te cash ne jete


Elida Shehu - Hidhe Hapin Vogelush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhe Hapin Vogelush".
3. Video është e këngës "Hidhe Hapin Vogelush", por nuk këndohet nga Elida Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elida Shehu:


Komente 0