Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Elinel - "Bel Bel"

Teksti origjinal i kenges

[Ref]
Jom tu e majt n'bel n'bel
Me majt kushton kel kel
Le t'del ku t'del se po m'prek n'tel n'tel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del (po po) le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del

S'ka ksi ajo gjun per mu
Une kur s'foli ajo fol per mu
Ajo kur t'fol krejt i bon me ngu
Osht e gatshme sa here ti thom me gju
Osht bukuri qe vret, osht bukuria vete
Edhe aj qe s'ka respekt, nuk ka qare pa e jep
Tjert tuten kur ti flet, a mu m'bon mu nih sikur mbret
Nihna i paprekte (yeah), ty t'besoj besnik t'qendroj (gjithe)
Shoqnine tonde me asnjo se ndrroj (kurre)
Mbret me ty, me ty mbretnoje gjithe ko me majt edhe kurr nuk e lshoj

[Ref]
Jom tu e majt n'bel n'bel
Me majt kushton kel kel
Le t'del ku t'del se po m'prek n'tel n'tel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del (po po) le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del

S'rri me ty per bukuri (nah)
Nejse pak po, po n'pergjithesi
Osht menyra qysh um bon me ni
Kur jena na bashk s'ka pasiguri
E nisi melankoli kush don n'mes me na hi
Une t'maj forte mos me bo naj marrezi
Une rri n'qetesi se gjuhen ta di
Per tjert je zhurem po per mu melodi

[Ref]
Jom tu e majt n'bel n'bel
Me majt kushton kel kel
Le t'del ku t'del se po m'prek n'tel n'tel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del (po po) le t'del ku t'del
Une ko me majt n'bel n'bel
Le t'del ku t'del le t'del ku t'del
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019