Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elira Shala - Moj Kosova Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Larg Teje moj Naan
D'jelli nuk me ngrooh
Kur z'gjohem nga gjumi
E ty nuk te shooh
M'dalin para syve
Nanat Kosovaree
Tuj prit bit e tyree
Me krye N'dritare
(2x)O hejjjjj moj Kosova Nan
Ne zemer te kaam
N'ty esht ardhmeria
E éndrrave t'mija

Malli me ka maarr
Per lisat e gjat
Per ara e fusha
Per gur e per Balt
M'dalin para syve
Nanat Kosovare
M'dalin para syve
Nanat kosovaree
Tuj prit bit e tyree
Me krye N'dritare
(2x) O hejjjjj moj Kosova Nan
Ne zemer te kaam
N'ty esht ardhmeria
E éndrrave t'mija


Ky tekst u dërgua nga Njazi HasimiElira Shala
Publikimi: 06/02/2018


Elira Shala - Moj Kosova Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Kosova Nane".
3. Video është e këngës "Moj Kosova Nane", por nuk këndohet nga Elira Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elira Shala:


Komente 0