Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eliza Kurbogaj - E Bukur Je E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bukur Je E Bukur".
3. Video është e këngës "E Bukur Je E Bukur", por nuk këndohet nga Eliza Kurbogaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eliza Kurbogaj - E Bukur Je E Bukur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Drite Drite"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Bukur Je E Bukur" kënduar nga Eliza Kurbogaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fadil Kodrolli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mamin babin e mashtron, thua se ne shkoll po shkon.
Lart e posht, ti shkon e vien.
Asnje djal nuk te pelqen.
Mamin babin e mashtron, thua se ne shkoll po shkon.
Lart e posht, ti shkon e vien.
Asnje djal nuk te pelqen.

E bukur je, e bukur, sa çuna ti ke puthur.
Si une sa ke mashtruar, me larg kan perfunduar.
E bukur je, e bukur, sa çuna ti ke puthur.
Si une sa ke mashtruar, me larg kan perfunduar.

Mamin babin e mashtron, thua se ne shkoll po shkon.
Lart e posht ti shkon e vien.
Asnje djal nuk te pelqen.
Mamin babin e mashtron, thua se ne shkoll po shkon.
Lart e posht, ti shkon e vien.
Asnje djal nuk te pelqen.

E bukur je, e bukur, sa çuna ti ke puthur.
Si une sa ke mashtruar, me larg kan perfunduar.
E bukur je, e bukur, sa çuna ti ke puthur.
Si une sa ke mashtruar, me larg kan perfunduar.Më Shumë Këngë Nga Eliza Kurbogaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë