A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ju Luta Natës

Ju luta natës së errët dhe këtë herë,
Të zgjaste pak me shumë, edhe pak.
Të më mbante në gjirin e saj si at'herë,
Të digjesha dhe nje herë, me të sajat flakë!

- poezi nga Elona Bramo Zana


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019