Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ju Luta Natës

Ju luta natës së errët dhe këtë herë,
Të zgjaste pak me shumë, edhe pak.
Të më mbante në gjirin e saj si at'herë,
Të digjesha dhe nje herë, me të sajat flakë!

- Poezi nga Elona Bramo ZanaNuk ka akoma asnjë votë


Komente mbi këtë krijim