Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elona Sefaj - Zemra Qe Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kur nje dite do vish tek une,
Do te them te dua shume,
Lotin do ta fshij me frike,
Do te lutem rri mos ik,
Do ti them zemres qe fal,
Te shkrij akullin t'behet zjarr...

Ref: 1-Ne qiell te syve te tu ,
Lerme te humbas. Te vdes permbi to, Se ngjallem prap
Dhe nese jam larg ti vjen e me merr,
Me aromen tende vjen e me mbeshtjell

Ref: 2 -Nuk je ti enderr rere diku ne harrim
Je ti prekje vale ne shpirtin tim
Vjen pushon mbi buze me puthje me mbulon Dhe kur jam e fjetur nga gjumi me zgjon

2-Ti nje dite do vish tek une
Prap do them te dua shume
Do kerkoj vec nje te puthur
Te ma japesh pa tu lutur
Te ma japesh te nxjerr mall
Te ma lesh buzen pa fjal...

Ref:2-Nuk je ti enderr rere diku ne harrim
Je ti prekje vale ne shpirtin tim
Vjen pushon mbi buze me puthje me mbulon
Dhe kur jam e fjetur nga gjumi me zgjon

2 here


Ky tekst u dërgua nga Eloi


Publikimi: 12/02/2008
Festivali: Top Fest 5Komente mbi këtë këngëElona Sefaj - Zemra Qe Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Qe Fal".
3. Video është e këngës "Zemra Qe Fal", por nuk këndohet nga Elona Sefaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.