Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Vendlindja:
 • Istog 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Elsa Fetahaj është një shkrimtare. emri:Elsa Fetahaj Shkolla:Martin Camaj-Gurrakoc...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Lule Xhafa

Albana Hajra

Ejonë Hasani

Diana Sadrija

Gresa Rudaku

Rita Kastrati (Poete)

Florentina Zukaj

Sara Ibrahimi

Yllka Kastrati

Aurela Uka

Tags: Elsa Fetahaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet