Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvis Tenko - Cdo Nate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cdo Nate" kënduar nga Elvis Tenko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elvis Tenko i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhenty - Cdo Nate

(3x)
Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Kurr Si Dihet Ndoshta Prap Bjen Fati

Afrohu Me Ngadal Du Te Flas Ty
Je shum e Bukur Sa Shkojm Ne Te Dy
Te Mbushi Ne Komplimenta qefin Ta Boj
Hajde Me Mu Se Askujt Si Kallxoj
Le Te Mbetet Kujtim Ca Kalojm Ne Ket Nate
Nese Ti M'pelqen Neser Un T'thirri Prap
Hajde Ta Bojm 1 Foto Ta Kesh Si Kujtim
Sekretin e Mbajm Un Ti Edhe Shtrati Im

(2x)
Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Kurr Si Dihet Ndoshta Prap Bjen Fati

E Embel Kjo Goj Buzen Ta Shijoj
Cdo Sekond Qe Te Prek Cmendurin Perjetoj
Ti e Din Shum Mire Se Ca Kam Un FIKSIM
Trupi Jot i Bukur Ngjit Me Trupin Tim
Ngjyren Cokollat Buzt e Omla Sikur Mjalt
Shit Baby Kjo Nat Esht e Gjat
E Di Se Ke T'leht Ket Me e Harru
Dhe Kur Shtrat Me Tjeter T'jesh Do Mkerkosh Mu

(3x)
Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Kurr Si Dihet Ndoshta Prap Bjen Fati

Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Se Shum HOt e Bon Ti...

Besarta Krasniqi - Cdo Nate

Skom problem me ty por shum mu pom pengojn,
pse po gjuhen ne Dancefloor, give it up some more
e nese tkqyri ty, mos prit une met fol
hajde merrum ne Dancefloor, give it up some more

Bone prap qysh e ke ba qdo, nate nate nate ...
shtini krejt me thon, oh my my my my my ....
kqyre mat mire pe dojna, na na na na na ...
shum mir na po kalojna, na na na na ...

Ref:
Qe qysh dalim qdo nat e marrim qdo nat,
kur dalim qdo nat e bajna fire,
Lekt pi marrim qdo nat,
kqyre qysh kallen e prap,
kur dalim qdo nate e bajna higher 2x

We be drinking kallxom,
qka po pin ti po thom pse,
po rrin ti hajt qohu,
elektrizohna me music me neve just loose it,
kontrollen, let folin na s´hupim. Yeah Yeah

Bone prap qysh e ke ba qdo, nate nate nate ...
shtini krejt me thon, oh my my my my my ....
kqyre mat mire pe dojna, na na na na na ...
shum mir na po kalojna, na na na na ...

Ref:
Qe qysh dalim qdo nat e marrim qdo nat,
kur dalim qdo nat e bajna fire,
Lekt pi marrim qdo nat,
kqyre qysh kallen e prap,
kur dalim qdo nate e bajna higher 3x

Qendrim Pllana - Cdo Nate

Verse 1

kur para meje kalon,gjdo ndjenj nqast ndryshon
nese ti m'don kallxo pse sa her m`sheh m'injoron
kuptom smuj me t'harru,pe pres un fjalen tdu
po pres ti me tregu,deri kshtu ku ka me shku
e kom vshtir mu perball pergjdo dit me mungesen tone
gjdo her kur m'kujtohesh,thom athu pse ti gabove
athu pse shkove?

Refx2:
du met pas ty ma ngat
du met pas ty cdo nat
zemra jeme sod po qan
ku je tash,me kon je kan

Verse 2

Shum ndjesi e keqe kur n'rrug e sheh ama si fol
Shum mangsi nga ti,me premtime m'pate lodh
Teper bona gabim,qe ja nisa syn me ty
Se`dashnia qe pate per mu n`urrejtje u pat kthy
Sa keq kur 2 zemra duhen ama nuk jon bashk
Sa keq kur njoni tjetren mo se don e len vet si mu tash
Më Shumë Këngë Nga Elvis Tenko:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet