Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Smajli - Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dua gjalpin akulloren
Dua mjaltin qumështoren
Mos mos më thot mami mos.

Dua mish e mortadela
Dua pica mocarela
Mos mos më thot babi mos.

Duadua o çfar dua
Gjith ushqimet janë për mua
Jo jo nuk u ngopa jo.

Dua pjata dua gota
dua bukë sa e gjith bota
jo jo nuk u ngopa jo.

O le le le le le le
Barku u fry e po më dhemb
O la la la
Unë akoma dua t’HA
O le le le le le le
Elegancën ku le
O la la la
Me ushqimin s’ka shaka.Nuk kemi video për këtë këngë.


Ema Smajli
Publikimi: 19/10/2009


Ema Smajli - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Ema Smajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Smajli:


Komente 0