Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Ndarje


Jetoje Jeten

Jeta eshte nje sfide
qe duhet sfiduar .
GJate jetes nuk duhet te kerkojm
ne te kaluaren ,te enderrojm te ardhmen
por te perqendrohemi ne te tashmen .
Sepse ne jetojm vetem nje jete
por neqoftese e bejm siq duhet ajo eshte
e mjaftueshme .
Jeta na jep nje mundesi te dyt ,
e cila eshte e nesermja
Ja vlen te rrezikojm ne jete
per gjera me vler
dhe per njerz qe e meritojn .

- Poezi nga Emanuela PervanaZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  28

Komente mbi këtë krijim


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet