Më mbaj mend (për 1 muaj)

EMF Creative

EMF Creative
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

EMF Creative është video produksion shumë i njohur. EMF Creative ka filluar aktivitetin e saj në vitin 1993 në Prishtinë, Kosovë për prodhimin dhe menaxhimin e artistëve. Muzika ishte veprimtaria e tyre kryesore. Më vonë, EMF ka zgjeruar shërbimet e saj me prodhimin e videove dhe shpërndarjen e saj në të gjithë botën.

EMF Creative është një kompani e shërbimit nga Kosova e cila operon kryesisht industrinë e multimediale. Kompania e tyre kryesisht kryen prodhimet video, duke përfshirë incizim, video editing, përgatitjen dhe fillimin e videos në treg.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Facebook

Fanpage

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0