Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Emi Bogdo - Kur Buzet Henen E Kafshojne  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 47-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

19/12/2008

2008-12-18T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Buzet Henen E Kafshojne" kënduar nga Emi Bogdo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Emi Bogdo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet