Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi Bogdo - E Shkuara, Shkon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2007

Komente

Asnjë Koment

23/11/2007

2007-11-22T23:00:00+00:00Sa fort me re kjo zemra ime ndim kerkon,
ne shpirtin tend nese ka jet ti me ndimooooo,
e lodhur jam sot e munduuar,
nje streh kerkoj ku mund te vuuuaj,
dhe fati im derdhen lot
shpirtii mka ngrirr,
sa rug kalova labirin e un pa mbarim
e thjesht isht jeta enderoja un si femij
ai mendonte pasuri
un doja endra dashuriii,
por fati befas me braktisi ne dert te zii

ref:

ku valle te jetoj ku shkoj djelli humbi hena,
kush vall dashurooon, sot haresa te verbonka
dhe pse heshtja fjalen zbeh, duuuuuuuua te jetoooj
pse ti me ndaloooooooon

ku valle te jetoj ku shkoj djelli humbi hena,
kush vall dashurooon, sot haresa te verbonka..
ti zdon ta detgjosh shpirt e dert kan humb ne mergime
duua jeten dua jeten time
e shkuara shkoooj


Ky tekst u dërgua nga Donika
Më Shumë Këngë Nga Emi Bogdo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet