Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Emi Bogdo - Leter Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

28/12/2010

2010-12-28T08:10:16+00:00sa prane dhe larg
heshtjes nese i flas
do te quhem e marre une,hijes perplasur
fati i eger a jeta valle ne na mban larg
ne nje tik-tak
ora ndaloj dhe kohen e ndali
ku je ti...??
Si mundem valle une,
thyer fjales pa ze,t6e te them se kam mall jo jetes harruar
Ulerin sot ky shpirt,
dot zerin sja ndal
nje histori jam une je ti
Vule fatit ngujuar,
prane shpirtit zgjuar
REf:Gjithcka u fik kur nis e shkruaj zubrosur shpirtit,terrur ajrit fjales ethur ty te dua,,,
dhe kur te them ti me harro
Mbylli syte e serish do me kesh ndaj te lutem ti mos me beso
per ditet me diell per netet me shi
Nje leter per ty

Ne syte e tu jam
si nje engjell i marr
fjalet me krahet zgjatuar
me ty perqafuer
le te bier sot ky qiell
e puthjen mos ndaj
nje dashuri une e dhe ti
qielli i trazuar te 2 shtrenguar


Ky tekst u dërgua nga  iliri
Më Shumë Këngë Nga Emi Bogdo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet