Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi Bogdo - Jeta Shpirtin Ta Rrëmben  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Kenga Ime 2014

Komente

Asnjë Koment

25/06/2014

2014-06-25T12:10:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeta Shpirtin Ta Rrëmben" kënduar nga Emi Bogdo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Emi Bogdo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Emi Bogdo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet