Më mbaj mend (për 1 muaj)


EMI - Pare X Della

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pare X Della".
3. Video është e këngës "Pare X Della", por nuk këndohet nga EMI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

EMI - Pare X Della  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

30/06/2020

2020-06-30T21:09:59+00:00nuk ka sen qe s'boj
nuk ka drog qe s'pi
nuk ka rrug qe s'shkoj
nuk ka kthes qe s'hy
krejt trap-in e ndrroj
po i njejti rri
nuk ka sen qe m'nal
thirre POLICIN

EMI BABA
pe dini tash
kush s'merr vesh e han kallash
ju hi rash
ju qes jasht
knena naten qet najkush haraq
knena naten shkepen dogzat
ruhen maskat mshiten dorzat
nxirret hekri kapet leki
i lojna reperat tu marr poza
veq m'thirr vij ma shpejt se posta
t'bi qa dush transporti falas
leni prrallat sjeni konkurr
ju t rrugve juve s'ju don as mahalla
juve shum leht ju boj prrall
veq une vdes i vertet
veq 100 e perpjet
pa palu lek skom me dek

tu bo qa du
kerkan pa e vet
shkoni krejt qinu
mu smuni mem prek
i qova pesh
e krejt shteti tum ndjek
hala sja nisa
kta pi shoh tu dek
hala sja nisa
ky o veq fillimi
qaty ku rri une
jon skena krimi
paret um presin
ti mos ma prish timin
se pom pret suksesi
ty pot pret deshtimi

pom pret parja e shpejt
jeta e shpejt
kerri i shtrejt
m'pret rruga m'presin krejt
m'presin dajt e une sjom knej
pom presin kur po bi
une veq po shkoj ma nalt
kush afrohet ngat
veq ja lshoj rrafall

jetoj pa gjyqe
jetoj pa ligje
dojn me dit sa i kom
dojn me dit ku i kom
su dho pergjigje
gishtin e mesit
ty e tjetrit
besoji vetit
n'dor krejt shtetin

Ref : (x3)

pare della hekra
killa bari koka
bi**ha kerre t'forta
kejt i kem ka zona
thirri dajt une iki
qiti lekt une i kapi
llafin nuk e zgati
grrr fall automati


Më Shumë Këngë Nga EMI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet