Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Premtimet E Tua

Me ke than te dua
pa ty nuk kam jete,
zemren ma helmove
me preve ne bes.

Premtimet e tua
mua me dhan shpres,
me ke then e jotja
deri sa te vdes

Fati im i zi
per mu ishe ti,
si u mashtrova
pas teje se di.

Premtimet e tua
mbeten vetem fjal,
i rrembeu era
dhe deti me val.

fjala embel te dua
dhe puthjet e tua,
mua me dhan shpres,
me ke then e jotjaa
deri sa te vdes.

- poezi nga Endrit Mehmeti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1Më shumë nga Endrit Mehmeti


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet