TEKSTESHQIP

Enver Batllava & Brahim Ajeti
Lis Me Lis E Dru Mi Dru
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lis Me Lis E Dru Mi Dru" kënduar nga Enver Batllava & Brahim Ajeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.