TEKSTESHQIP

Enver Batllava & Naim Shahiqi
Llap E Gollak
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Llap E Gollak" kënduar nga Enver Batllava & Naim Shahiqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
U mendua edhe për adhuruesit e klipeve, prandaj produkti muzikor u paraqit para shikuesve i ilustruar bukur edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 5 Gusht 2020.