TEKSTESHQIP

Enver Batllava
Ti Moj Bukuri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Moj Bukuri" kënduar nga Enver Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.