TEKSTESHQIP

Enver Batllava
Jusuf Dhe Bardhosh Gervalla, Kadri Zeka
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jusuf Dhe Bardhosh Gervalla, Kadri Zeka" kënduar nga Enver Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.