TEKSTESHQIP

Enver Batllava
Kush E Heqi Gurun Zahir Pajaziti Dhe Adem Jashari
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush E Heqi Gurun Zahir Pajaziti Dhe Adem Jashari" kënduar nga Enver Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.