Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Istrefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1808
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Era Istrefi është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Era Istrefi eshte nje vajze e thjesht nga Prishtina, e cila u rrit dhe u shkollua ne kete qytet. Era qe e vogel njihet si nje vajze ndryshe nga te tjerat dhe shpesh here ka folur edhe per tipin e saj te mbyllur. Ajo u bë e njohur për publikun me këngën e saj debutuese "Mani per Money" në vitin 2013, duke marrë mjaft kritika pozitive. Në janar 2016, Era Istrefi fitoi një vëmendje të madhe ndërkombëtare me këngën "Bonbon", duke u krahasuar edhe me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Nora Istrefit

E bija e

Syzana Tahirsylaj

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Komente

273 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (49)

17
7
25
12
13
15
15
12
10
15
8
4
8
7
8
7
3
8
6
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Argjentina Ramosaj

Adelina Berisha

Dhurata Ahmetaj

Kida

Klea Huta

Eni Koçi

Greta Koçi

Elhaida Dani

Ava Max

Samanta Karavella

Tags: Era Istrefi, Era, Nora Istrefi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet