Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Istrefi Me Producentët Në Londër

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[07-04-2016]
Era Istrefi dihet se tash e sa kohë po qëndron në Londër ku po punon për tregun ndërkombëtar. Bukuroshja po poston imazhe nga kryeqyteti britanik me producentët e Ultra Music, ‘labelit” me të cilin ka nënshkruar për një përpjekje për të ndërtuar famë ndërkombëtare.

Dhe ajo duket se po shijon në maksimum jetën në Londër. Pas projektit me sukses të madh “BonBon”, Era po vazhdon punën në projektet e reja që do të pasojnë së shpejti.
 (Express)Komente 0