Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngëtarja Moldave Këndon Këngën E Erës “Bonbon”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12
[29-04-2016]
Tashmë kanë filluar të dalin edhe këngëtarët e huaj që po e kopjojnë Era Istrefin.

Telegrafi ka siguruar një videoklip të lansuar nga këngëtarja moldave e quajtur Kathryn C, e cila titullohet njëjtë si e Erës, “BonBon”. Duhet t'a shikoni

Këngëtarja ka përmendur Erën në titull të këngës, teksa tekstin dhe instrumentalin komplet e ka të marrë nga Era.

Madje edhe ideja e klipit me ngjyra është e marrë nga videoklipi i thjesht, por i bukur i Era Istrefit.
 (Telegrafi)


      Era Istrefi - Bonbon [Teksti dhe Klipi]

Komente 0