Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Era Caushllari - Me Mire Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

02/08/2010

2010-08-02T17:19:55+00:00

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres"
Kjo dere sot u mbyll dhe nuk hapet me.
Une jashte,ti i mbyllua brenda me te.
S'kam lot,asnje pik lot,pik lot.
Nuk di cfare ndiej saktesisht ne kete cast.
Me mire te mos duhemi per shume gjate.Ndiej force qe me rremben e me hedh larg nga ti.

REF:
Une s'jam ajo qe kerkon per nje nate.
Kjo dere u mbyll pergjithmone,t'jem e qarte.
S'kam lot,por dy fjale te fundit une do t'i them,t'i them ''Me mire pa ty''.
Nuk di pse duhet te shihja kete skene.
S'kam gjak por inati rrjedh ne cdo ven.
S'kam lot,ndaj dy fjale te fundit une do t'i them,t'i them: Me mire pa ty ~


Më Shumë Këngë Nga Era Caushllari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet