Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova & Kozma Dushi - E Dua Stinen E Pranveres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kozma Dushi

14/12/2013

2013-12-14T09:32:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Dua Stinen E Pranveres" kënduar nga Eranda Libohova & Kozma Dushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eranda Libohova & Kozma Dushi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet