Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erblina Bejta - Vajze Tekanjoze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

NJË VAJZ TEKANJOZE JAM
SA SHUMË ËNDËRRA UNË PO KAM
SIKUR NUK JAM NJË MAGJISTAR
BOTËN DO E BËJA MBARR

UNË DUA TË GJITH JU FËMIJË
TË DASHUR FËMIJ
TË GJITH TË JETOJM TE LIRË
UNË DUA TË GJITH JU FËMIJË
TË DASHUR FËMIJ
TË GJITH TË JETOJM TE LIRË

N BOTË ME SHKOPIN TIM MAGJIK
DOT NDRYSHOJA EDHE PIK
GJITH NJERZIMI NË LIRI
TË JETOJM NË LUMTURI

UNË DUA TË GJITH JU FËMIJË
TË DASHUR FËMIJ
TË GJITH TË JETOJM TE LIRË
UNË DUA TË GJITH JU FËMIJË
TË DASHUR FËMIJ
TË GJITH TË JETOJM TE LIRËNuk kemi video për këtë këngë.
Erblina Bejta - Vajze Tekanjoze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajze Tekanjoze".
3. Video është e këngës "Vajze Tekanjoze", por nuk këndohet nga Erblina Bejta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erblina Bejta:


Komente 0